איך להתאים את האיפור לשמלת הכלה? 

 

ערב החתונה נחשב לערב ולמאורע החשוב ביותר בחייה של כל בחורה, אישה וכלה מיועדת. היא מצפה ליום זה בכיליון עיניים וישנן לא מעט כאלה אשר מדמיינות את היום הזה כבר משחר ילדותן. הן יודעות כיצד היו רוצות שתיראה שמלת הכלה שלהן, הן יודעות איך היו רוצות להיכנס אל מתחת לחופה ביחד עם בחיר ליבן, ויש להן איזשהו קו מחשבה בנוגע ל-איך ייראה הערב הכה חשוב הזה עבורן. בכלל זה גם המראה החיצוני שלהן והשילוב בין כל המרכיבים שלו – שמלת הכלה, הנעליים שינעלו, תכשיטים ואביזרים, ההינומה, האיפור והתסרוקת.

 

ישנה חשיבות עצומה להתאמה מושלמת בין כל המרכיבים האלה, שכן שילוב מושלם יביא לכך שהכלה תיראה לגמרי במיטבה, תרגיש טוב עם ההופעה שלה וכמובן תשאיר חותם עצום על כל הכלות העתידיות. הרי כל אחד ואחת מאיתנו יודעים שהנושא המדובר ביותר לאחר ערב חתונה כלשהו הוא הכלה, איך היא נראתה ואיך היא התנהגה, אז אין ספק שכל כלה רוצה להשאיר חותם עמוק ורושם טוב ככל האפשר על האורחים ועל כל המוזמנים.

 

התאמת האיפור לשמלת הכלה

כל מי שעוסק באיפור של כלות יודע שהאיפור חייב להתאים לשמלה של הכלה על מנת שהיא תיראה בשיאה באופן מושלם. לעיתים קרובות ישנם עיטורים או קישוטים בשמלה שאינם בצבע לבן, ולעיתים אפילו השמלה עצמה לא בצבע לבן. זו הסיבה שחשוב מאד שהמאפר או המאפרת יידעו מראש איך נראית השמלה, ולו בקווים כלליים אם אין אפשרות לראות תמונה שלה, כדי לדעת אילו צבעים יתאימו באיפור שלה ואילו אלמנטים משלימים ישלימו את ההופעה שלה – מייק אפ הנושא נצנצים, מסקרה בצבע מיוחד או שינוי של האיפור לאחר סיום החלק של החופה.

 

התאמה מושלמת של האיפור לשמלת הכלה היא גם הסיבה לכך שכל מאפר ומאפרת המכבדים את עצמם יבצעו איפור ניסיון בכל כלה על מנת לוודא שהאיפור שהם חושבים עליו מתאים באופן מושלם גל לתווי הפנים של הכלה וגם לשמלה שלה. ההופעה המושלמת שלה הכלה בידיים שלהם ואסור לאכזב.  

 

אולי תהיו מעוניינים לקרוא גם על:  טיפים לבחירת שמלת כלה

 

לפגישת היכרות חייגי: 052-3466418